Calendari
Equip Data Parcials Resultat
Veure ESI CBM BULLENSEESI CBM BULLENSE EDM JUMILLA EDM JUMILLA "A" Div, 09/11/2018 12:00P. BULLAS. Pabellon Bullas. Calle Miguel Indurain, 1, 30180 Bullas, Murcia 2832 Div, 09/11/2018 12:00P. BULLAS. Pabellon Bullas. Calle Miguel Indurain, 1, 30180 Bullas, Murcia
Veure CB SAN LORENZOCB SAN LORENZO CB MARISTAS ADEMURCB MARISTAS ADEMUR Dmc, 19/12/2018 13:30P. MURCIA - ALQUERIAS. Pabellón Alquerias. Calle Isabel Meseguer Galant, 1. Alquerias (Murcia) 2623 Dmc, 19/12/2018 13:30P. MURCIA - ALQUERIAS. Pabellón Alquerias. Calle Isabel Meseguer Galant, 1. Alquerias (Murcia)
Veure TRANSADA JUDESA MOLINATRANSADA JUDESA MOLINA GRUPO LORMUR A.D. ELIOCROCAGRUPO LORMUR A.D. ELIOCROCA Div, 01/02/2019 11:30P. MOLINA DE SEGURA - GOYA. Pabellon Francisco Goya Molina de Segura, España 29211413 Div, 01/02/2019 11:30P. MOLINA DE SEGURA - GOYA. Pabellon Francisco Goya Molina de Segura, España
Veure PLUMBING TECNOLOGY BALONMANO MURCIAPLUMBING TECNOLOGY BALONMANO MURCIA JIMBEE CAB CARTAGENAJIMBEE CAB CARTAGENA Diu, 03/03/2019 06:00P. MURCIA - ALJUCER. Calle Mayor, 58 Aljucer Murcia 27321419 Diu, 03/03/2019 06:00P. MURCIA - ALJUCER. Calle Mayor, 58 Aljucer Murcia
Veure C.B. MARISTAS CARTAGENAC.B. MARISTAS CARTAGENA ADC LA LOMA ROLDANADC LA LOMA ROLDAN Diu, 03/03/2019 06:30P. CARTAGENA - MARISTAS. Colegio maristas Sagrada Familia 4216189 Diu, 03/03/2019 06:30P. CARTAGENA - MARISTAS. Colegio maristas Sagrada Familia
Veure CLUB BALONMANO LOS ALCAZARESCLUB BALONMANO LOS ALCAZARES EDM JUMILLA EDM JUMILLA "B" Dis, 06/04/2019 06:50P. LOS ALCAZARES. Polideportivo Los Alcázares, Murcia, España 2821 Dis, 06/04/2019 06:50P. LOS ALCAZARES. Polideportivo Los Alcázares, Murcia, España
Veure descansa AUTOESCUELA RODRÍGUEZ Y PIÑERO  BM ÁGUILASAUTOESCUELA RODRÍGUEZ Y PIÑERO BM ÁGUILAS

Gols

Nom Equip Valor
Veure JUAN ANGEL MERINO MATEOSJUAN ANGEL MERINO MATEOS C.B. MARISTAS CARTAGENA 347
Veure MANUEL MUÑOZ GILMANUEL MUÑOZ GIL ESI CBM BULLENSE 286
Veure JUAN JORGE MORENO MADRIDJUAN JORGE MORENO MADRID CB MARISTAS ADEMUR 202
Veure MANUEL CAMPILLO CAPELMANUEL CAMPILLO CAPEL TRANSADA JUDESA MOLINA 197
Veure ALBERTO LOPEZ ALFAROALBERTO LOPEZ ALFARO EDM JUMILLA "A" 197

Targetes grogues

Nom Equip Valor
Veure PEDRO JOSE SANCHEZ AMORPEDRO JOSE SANCHEZ AMOR ESI CBM BULLENSE 60
Veure MANUEL CAMPILLO CAPELMANUEL CAMPILLO CAPEL TRANSADA JUDESA MOLINA 59
Veure AYMANE NIJARIAYMANE NIJARI JIMBEE CAB CARTAGENA 49
Veure LUIS MUÑOZ PARRAGALUIS MUÑOZ PARRAGA ESI CBM BULLENSE 39
Veure AMINE CHAKOURAMINE CHAKOUR EDM JUMILLA "B" 37

Temps morts

Nom Equip Valor
Veure RUBEN GUERRERO SANCHEZRUBEN GUERRERO SANCHEZ CB SAN LORENZO 36
Veure JOSE ANTONIO GARCIA PEREZJOSE ANTONIO GARCIA PEREZ CB SAN LORENZO 14
Veure IGNACIO PAGAN MOLERAIGNACIO PAGAN MOLERA PLUMBING TECNOLOGY BALONMANO MURCIA 10
Veure DIEGO GÓMEZ VILLAREALDIEGO GÓMEZ VILLAREAL PLUMBING TECNOLOGY BALONMANO MURCIA 10
Veure JUAN ANTONIO ALBALADEJO CAMPOSJUAN ANTONIO ALBALADEJO CAMPOS EDM JUMILLA "A" 8

Desqualificació

Nom Equip Valor
Veure DAVID GONZALEZ HERNANDEZDAVID GONZALEZ HERNANDEZ GRUPO LORMUR A.D. ELIOCROCA 51
Veure YASSINE BELKASMI XYASSINE BELKASMI X ADC LA LOMA ROLDAN 3
Veure ANTONIO MARTINEZ ESPINANTONIO MARTINEZ ESPIN ESI CBM BULLENSE 2
Veure DIEGO GÓMEZ VILLAREALDIEGO GÓMEZ VILLAREAL PLUMBING TECNOLOGY BALONMANO MURCIA 2
Veure GREGORIO RUIZ TOMASGREGORIO RUIZ TOMAS EDM JUMILLA "B" 2

1ª Exclusió

Nom Equip Valor
Veure DAVID GONZALEZ HERNANDEZDAVID GONZALEZ HERNANDEZ GRUPO LORMUR A.D. ELIOCROCA 130
Veure MANUEL MUÑOZ GILMANUEL MUÑOZ GIL ESI CBM BULLENSE 126
Veure ENRIQUE HERNANDEZ TUNEZENRIQUE HERNANDEZ TUNEZ TRANSADA JUDESA MOLINA 109
Veure ALFONSO FERNANDEZ GUIRADOALFONSO FERNANDEZ GUIRADO ESI CBM BULLENSE 108
Veure RICARDO RUIZ INGLÉSRICARDO RUIZ INGLÉS GRUPO LORMUR A.D. ELIOCROCA 106

2a Exclusió

Nom Equip Valor
Veure SERGIO MARTINEZ FERNANDEZ-HENAREJOSSERGIO MARTINEZ FERNANDEZ-HENAREJOS ADC LA LOMA ROLDAN 61
Veure ALBERTO LOPEZ ALFAROALBERTO LOPEZ ALFARO EDM JUMILLA "A" 54
Veure DIEGO GÓMEZ VILLAREALDIEGO GÓMEZ VILLAREAL PLUMBING TECNOLOGY BALONMANO MURCIA 53
Veure PEDRO BERNAL ALARCONPEDRO BERNAL ALARCON EDM JUMILLA "A" 52
Veure AMINE CHAKOURAMINE CHAKOUR EDM JUMILLA "B" 47

Desqualificacions amb informe

Nom Equip Valor
Veure YASSINE BELKASMI XYASSINE BELKASMI X ADC LA LOMA ROLDAN 2
Veure Eduardo Romero BorregoEduardo Romero Borrego CB SAN LORENZO 1
Segueix tota la informació de la competició al teu mòbil iPhone o Android
Segueix-nos

El seu navegador no ha estat capaç de carregar tots els recursos de la nostra web, és possible que hagin estat bloquejats per un firewall, un proxy, algun complement o la configuració del seu navegador.

Pot provar a prémer Ctrl + F5 o Ctrl + Shift + R per a forçar al seu navegador a intentar descarregar-los un altre cop, o si això no funciona, a utilitzar un altre navegador o contactar amb l'administrador del sistema o proveïdor d'Internet per solucionar aquest problema.